Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Serie 1 Herrer, Øst, kreds 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
109773 20-09-14
kl. 15:00
Vikings Greve Floorball Club 2 Bramsnæsvighallen
Hal 1
16 - 1
109774 21-09-14
kl. 10:00
Benløse FC 4 HG/Næstved Floorball Benløsehallen
Hal 1
7 - 2
109772 21-09-14
kl. 12:00
Skælskør Eagles Floorball 2 Stevns Floorball Klub Eggeslevmaglehallen
Hal 1
7 - 4
109775 26-09-14
kl. 19:30
HG/Næstved Floorball Skælskør Eagles Floorball 2 Herlufsholm Hallen
Hal 1
3 - 7
109776 28-09-14
kl. 13:00
Stevns Floorball Klub Vikings Hårlevhallen
Hal 1
1 - 6
109777 28-09-14
kl. 17:00
Greve Floorball Club 2 Benløse FC 4 Damagerhallen
Hal 1
4 - 3
109779 04-10-14
kl. 10:00
Benløse FC 4 Greve Floorball Club 2 Benløsehallen
Hal 1
15 - 2
109778 04-10-14
kl. 11:00
Stevns Floorball Klub Skælskør Eagles Floorball 2 Hårlevhallen
Hal 1
1 - 7
109780 10-10-14
kl. 19:30
HG/Næstved Floorball Benløse FC 4 Herlufsholm Hallen
Hal 1
2 - 5
109782 11-10-14
kl. 16:30
Vikings Stevns Floorball Klub Bramsnæsvighallen
Hal 1
9 - 0
109781 12-10-14
kl. 16:30
Greve Floorball Club 2 Skælskør Eagles Floorball 2 Damagerhallen
Hal 1
5 - 10
109785 25-10-14
kl. 16:30
Vikings Benløse FC 4 Bramsnæsvighallen
Hal 1
3 - 5
109783 26-10-14
kl. 12:00
Skælskør Eagles Floorball 2 Greve Floorball Club 2 Eggeslevmaglehallen
Hal 1
5 - 0 UHT
109784 26-10-14
kl. 13:00
Stevns Floorball Klub HG/Næstved Floorball Hårlevhallen
Hal 1
3 - 2
109790 16-11-14
kl. 16:00
Benløse FC 4 Vikings Benløsehallen
Hal 1
4 - 0
109789 16-11-14
kl. 16:30
Greve Floorball Club 2 Stevns Floorball Klub Damagerhallen
Hal 1
2 - 3
109788 17-11-14
kl. 19:45
Skælskør Eagles Floorball 2 HG/Næstved Floorball Eggeslevmaglehallen
Hal 1
7 - 4
109791 21-11-14
kl. 19:30
HG/Næstved Floorball Greve Floorball Club 2 Herlufsholm Hallen
Hal 1
3 - 2
109793 23-11-14
kl. 10:00
Benløse FC 4 Stevns Floorball Klub Benløsehallen
Hal 1
5 - 0
109795 28-11-14
kl. 19:30
HG/Næstved Floorball Vikings Herlufsholm Hallen
Hal 1
0 - 9
109796 06-12-14
kl. 15:00
Stevns Floorball Klub Benløse FC 4 Strøbyhallen
Hal 1
2 - 7
109797 07-12-14
kl. 16:30
Greve Floorball Club 2 Vikings Damagerhallen
Hal 1
1 - 12
109794 13-12-14
kl. 12:00
Skælskør Eagles Floorball 2 Benløse FC 4 Eggeslevmaglehallen
Hal 1
0 - 5
109798 14-12-14
kl. 13:00
Stevns Floorball Klub Greve Floorball Club 2 Strøbyhallen
Hal 1
7 - 3
109799 03-01-15
kl. 16:30
Vikings HG/Næstved Floorball Bramsnæsvighallen
Hal 1
6 - 4
109786 09-01-15
kl. 19:30
HG/Næstved Floorball Vikings Herlufsholm Hallen
Hal 1
0 - 8
109800 16-01-15
kl. 19:30
HG/Næstved Floorball Greve Floorball Club 2 Herlufsholm Hallen
Hal 1
3 - 2
109801 18-01-15
kl. 09:30
Benløse FC 4 Skælskør Eagles Floorball 2 Bengerdshallen
Hal 1
7 - 8
109803 23-01-15
kl. 19:30
HG/Næstved Floorball Stevns Floorball Klub Herlufsholm Hallen
Hal 1
2 - 4
109804 24-01-15
kl. 16:30
Vikings Benløse FC 4 Bramsnæsvighallen
Hal 1
2 - 7
109802 25-01-15
kl. 14:30
Skælskør Eagles Floorball 2 Greve Floorball Club 2 Eggeslevmaglehallen
Hal 1
15 - 2
109805 01-02-15
kl. 12:00
Skælskør Eagles Floorball 2 Vikings Eggeslevmaglehallen
Hal 1
9 - 5
109806 01-02-15
kl. 16:30
Greve Floorball Club 2 Stevns Floorball Klub Damagerhallen
Hal 1
3 - 12
109813 07-02-15
kl. 13:00
Stevns Floorball Klub Vikings Strøbyhallen
Hal 1
1 - 9
109809 15-02-15
kl. 19:00
Greve Floorball Club 2 HG/Næstved Floorball Damagerhallen
Hal 1
0 - 5
109811 21-02-15
kl. 11:45
Benløse FC 4 Stevns Floorball Klub Benløsehallen
Hal 1
10 - 1
109810 21-02-15
kl. 15:00
Vikings Greve Floorball Club 2 Bramsnæsvighallen
Hal 1
7 - 3
109815 01-03-15
kl. 13:00
Stevns Floorball Klub HG/Næstved Floorball Strøbyhallen
Hal 1
4 - 3
109787 02-03-15
kl. 20:20
Benløse FC 4 Skælskør Eagles Floorball 2 Benløsehallen
Hal 1
6 - 7
109812 06-03-15
kl. 19:30
HG/Næstved Floorball Skælskør Eagles Floorball 2 Herlufsholm Hallen
Hal 1
1 - 16
109814 15-03-15
kl. 10:00
Skælskør Eagles Floorball 2 Vikings Eggeslevmaglehallen
Hal 1
9 - 2
109816 15-03-15
kl. 16:30
Greve Floorball Club 2 Benløse FC 4 Damagerhallen
Hal 1
3 - 10
109807 20-03-15
kl. 19:00
Benløse FC 4 HG/Næstved Floorball Benløsehallen
Hal 1
5 - 0 UHT
109792 21-03-15
kl. 15:00
Vikings Skælskør Eagles Floorball 2 Bramsnæsvighallen
Hal 1
9 - 4
109808 29-03-15
kl. 10:00
Skælskør Eagles Floorball 2 Stevns Floorball Klub Eggeslevmaglehallen
Hal 1
6 - 4